czwartek, 15 maja 2014

Ulubione profile na Instagramie: #NATURE

Za jakiś miesiąc minie rok odkąd zaczęłam korzystać z instagrama. Przez ten czas trafiłam na wiele pięknych galerii mniej lub bardziej profesjonalnych fotografów... tak wiele, że nie sposób pokazać Wam ich wszystkich w jednym poście! Dlatego postanowiłam podzielić je tematycznie i co jakiś czas linkować po 5 ulubionych profilów z każdej kategorii. Mam nadzieję, że Wam się spodobają!
Kategoria nr 1 to natura...  


SEABLANKET...


...a właściwie Chelsea Spear, to mój zdecydowany numer jeden! Jej pejzaże Alaski są tak piękne, że aż zapominam jak tam zimno i mam ochotę pojechać i zobaczyć te lasy, góry i jeziora na własne oczy. Chelsea prowadzi również bloga, którego znajdziecie pod tym linkiem.


NIRAVPHOTOGRAPHY


Właściwie to nie potrafię się zdecydować, co podoba mi się w tej galerii bardziej - pejzaże czy portrety. Jedne i drugie są robione po mistrzowsku!


MELANIEWONDER

Zazwyczaj nie lubię galerii z nieprzyciętymi i wypełnionymi białym tłem fotografiami... to takie trochę oszustwo. Ale dla Melanie McKay robię wyjątek - jej zdjęcia są jeszcze piękniejsze w tych białych ramkach.


LAURENLEMON

To najbardziej kolorowa i kwiecista galeria w całym dzisiejszym zestawieniu. Jej autorką jest kalifornijka, Lauren Randolph. Trafiłam do niej dzięki jej zdjeciom z Coachelli... i tak już zostałam.

MATTFRENCH

Ten profil to trochę inna bajka. Kiedy zaczynałam go śledzić, był wypełniony pejzażami z lekko podciągniętymi kolorami. Od jakiegoś czasu jednak, jego autor coraz bardziej eksperymentuje, a w jego galerii pojawia się coraz więcej portretów. Efekty są bardzo intrygujące...

To tyle ode mnie w tej kategorii. Może teraz Wy polecicie mi jakieś piękne galerie pejzaży?


INNE POSTY Z TEGO CYKLU:
- #FOODPORN 

10 komentarzy:

 1. Żadnego nie znałam, a są to takie piękne insta <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Super cykl :) Mimo, że uwielbiam zdjęcia wielkich miast, to w naturze jest coś intrygującego. Dzięki za te linki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam też w zanadrzu kilka profili z pięknymi zdjęciami wielkich miast... coming soon :D

   Usuń
 3. these accounts look really interesting!:) beautiful pictures!♥

  www.Lorietta.cz

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudne te profile! Szkoda tylko, że tak rzadko odwiedzam instagrama. Bo ciągle zapominam, że tam obserwuję tyle ciekawych fotografów...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może to i lepiej... jak już się zacznie tam regularnie wchodzić, to ciążko przestać hihi ;))

   Usuń
 5. Aż sobie kilka zaobserwowałam, bo ostatnio mnie bardzo ciągnie w stronę zdjęć natury i wszelkich krajobrazów. Ja bardzo lubię @hellokateberry, chociaż wstawia zdjęcia z różnych kategorii, swoich dzieci na przykład, co jest przeurocze.

  OdpowiedzUsuń
 6. Laurenlemon CUDOWNA <3 takie proste, a takie piękne ;-) za to właśnie lubię Insta!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz! Nie musisz osobno wklejać adresu swojego bloga - i tak Cię odwiedzę :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...