poniedziałek, 23 lutego 2015

PA: Bajeczne obrazy Duy HuynhBajkowe, poetyckie, surrealistyczne, magiczne... obrazy wietnamskiego malarza, Duy Huynh po prostu mają w sobie "to coś", a sam artysta może poszczycić się naprawdę wyjątkowym i spójnym stylem. Zresztą, zobaczcie sami.


A swoją drogą, to już drugi artysta z Wietnamu, który zagościł w Poniedziałkowym Artyście - pamiętacie jak parę miesięcy temu pokazywałam Wam impresjonistyczne krajobrazy Phan Thu Trang? Muszę znaleźć chwilę na zgłębienie sztuki i twórców tamtej części świata. Wygląda na to, że naprawdę warto!

Wszystkie użyte w tym poście obrazy są autorstwa Duy Huynh i pochodzą z jej oficjalnej strony internetowej (na którą naprawdę polecam Wam zajrzeć, bo to, co tutaj pokazałam, to zaledwie ułamek jej galerii!).

11 komentarzy:

 1. Świetne! Mówiłam Ci już, że uwielbiam Twoich Poniedziałkowych Artystów?? To dla mnie jedyna 'możliwość' obcowania ze sztuką, którą uwielbiam, bo zwykle w moim życiu za dużo się dzieje by zgłębiać twórczość malarzy! Nie przestawaj!!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Haha, chyba już wspominałaś... ale za każdym razem tak samo miło jest mi to słyszeć! ;D
   A przestawać nie zamierzam. Wręcz przeciwnie, ostatnio odkryłam tylu ciekawych artystów, że poniedziałkowe posty znów będą pojawiać się bardzo regularnie!

   Usuń
 2. Bardzo ładne, podobne do kart które znajdujących się w grze DiXit :)

  OdpowiedzUsuń
 3. To naprawdę piękne obrazy. Czuć w nich magię. Galeria Duy zachwyciła mnie, że gdybym mogła tobym kupiła u niej któryś z obrazów. :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widzę, że popełniłaś dokładnie ten sam błąd co ja i instynktownie przypisałaś autorstwo tych obrazów kobiecie. A tu niespodzianka, bo Duy jest mężczyzną! ;D

   Usuń
 4. O kurde! Zakochałam się. Cudowne.

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo się cieszę, że publikujesz takie posty na swoim blogu! Są bardzo inspirujące i pozwalają poznać wielu cudownych artystów. Muszę przyznać, że obrazy Duy są fantastyczne! :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo cenię sobie artystów, którzy wywołują we mnie nieznane wcześniej emocje. Dzięki tym obrazom poczułam spokój wymieszany z ciekawością i podziwem. Po prostu wow.
  pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękne obrazy, jak z kolei chciałbym mieć je w swojej kolekcji :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz! Nie musisz osobno wklejać adresu swojego bloga - i tak Cię odwiedzę :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...