wtorek, 26 listopada 2013

OH LAND w Katowicach

fot. Antoni Osiejuk
W zeszłym tygodniu czarująca Dunka, Oh Land, po raz pierwszy odwiedziła Polskę! Artystka zagrała w warszawskim Basenie Artystycznym oraz w katowickim Jazzclubie Hipnoza w ramach promocji swojego najnowszego albumu "Wish Bone".
Nie wiem jak było w Warszawie, ale koncert w Katowicach zapamiętam na długo :)
Na koncercie usłyszeliśmy przede wszystkim najnowsze piosenki Oh Land - wieczór rozpoczęło nastrojowe "Cherry On Top", następnie zabrzmiały m.in. "Pyromianiac, "My Boxer", "Love A Man Dead" oraz promujący płytę singiel "Renaissance Girls" (przy którym nie zabrakło oczywiście charakterystycznego tańca wokalistki). Oh Land zadbała jednak, by nie zabrakło również utworów z poprzedniej płyty. I tak mieliśmy okazję usłyszeć "Wolf & I", "Perfection", "Rainbow", "White Nights" i "Sun of A Gun". Myślę, że taki zestaw ucieszył zarówno fanów nowej jak i poprzedniej płyty i nikt nie wrócił do domu zawiedziony.
Pomiędzy piosenkami dowiedzieliśmy się co łączy Polskę i Danię - otóż, z tego, co zdążyła zaobserwować wokalistka w obu krajach o godzinie 17.00 jest już ciemno, a ludzie uwielbiają jeść ziemniaki ;)
Jedyne, co mnie troszkę rozczarowało to spotkanie Oh Land z fanami, które było nieco za krótkie... chociaż po tym, jak dała z siebie wszystko na scenie, trudno mieć jej to za złe. 

Jeśli kiedyś będziecie mieli okazję usłyszeć Oh Land na żywo, nie wahajcie się! Naprawdę warto. 

PS. Zdjęcie, które ilustruje dzisiejszy post, bierze udział w konkursie ogłoszonym przez samą artystkę. Jeśli macie konto na instagramie, proszę wejdźcie tutaj i oddajcie swój głos. Dziękuję! :)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz! Nie musisz osobno wklejać adresu swojego bloga - i tak Cię odwiedzę :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...